שירותי IT לעסקים

שירותי IT הפכו לאבן הפינה להצלחה עבור ארגונים בכל הגדלים ובכל התעשיות. בין שמדובר בשיפור היעילות של התהליכים בעסק או בשמירה על המידע הרגיש שלכם, שירותים אלו הם הבסיס לפעילות שוטפת וטובה של כל המערכות בעסק. לא כל עסק מסוגל להעסיק מומחים משלו בתחום, ואנחנו בחברת יוניבו נשמח לספק לכם שירותי IT מקצועיים ואמינים לאורך כל הדרך כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג להם.

מה זה שירותי IT?

שירותי IT (Information Technology) או שירותי טכנולוגיית מידע הם שירותים המשתמשים בטכנולוגיה ובמערכות מחשוב כדי לתמוך בהיבטים שונים של פעילות הארגון ולייעל אותם. השירותים האלו נועדו לספק תמיכה בזמן אמת לפעילות השוטפת של כל ארגון, והם ניתנים על ידי מומחים וספקי שירות שתפקידם הוא לעזור לעסקים ולאנשים פרטיים ולענות על הצרכים הטכנולוגיים שלהם.
הינה כמה דוגמאות לשירותי IT נפוצים:

אבטחת מידע

הגנה על מערכות מחשוב ועל רשתות מפני איומי אבטחת סייבר כגון וירוסים, תוכנות זדוניות וניסיונות פריצה וגניבת נתונים. שירותי IT בתחום אבטחת המידע כוללים ניהול חומת אש, זיהוי חדירה והצפנת נתונים, וגם טיפול בזמן אמת של קריסת מערכות בגלל פריצה או מתקפת סייבר, החזרת אמצעי ההגנה, שחזור מידע שהושחת ועוד.

שירותים מנוהלים

אם אין לכם מומחי IT בחברה ואתם חוששים שתלכו לאיבוד בניסיון להתמצא בתוך היצע השירותים, הטכנולוגיות והמוצרים החכמים, שירותים מנוהלים של חברת יוניבו יספקו לכם שירותי מחשוב וטכנולוגיות המתאימים בדיוק לצרכים שלכם כולל תמיכה לאורך כל הדרך, כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג אפילו לרגע מהעניין הטכני.

ייעוץ והקמת תשתית נכונה

מומחי IT מאפיינים את הצרכים ואת הדרישות של כל עסק, ולפי האפיון בונים את התשתית הנחוצה לפעילות טובה ויעילה של העסק, החל בחומרה (מכשירי קצה שונים, שרתים ועוד) וכלה ביישומים ותוכנות. חברת יוניבו עומלת כדי להטמיע בעסקים את הטכנולוגיות החדישות ביותר וגם לספק עזרה מקצועית בהתאמה אישית של פתרונות, ייעוץ ותמיכה להמשך הדרך.

מהם היתרונות של שירותי IT

שירותי IT הם חלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית המודרנית, ומאפשרים לארגונים להישאר יעילים, מאובטחים ומעודכנים בעולם הטכנולוגי שאינו מפסיק להתפתח. התועלות הספציפיות שכל עסק מפיק משירותי IT תלויים בצרכים הייחודיים שלו, במטרותיו ובאיכות שירותי ה-IT שהוא משתמש בהם. לפניכם כמה מהיתרונות של שימוש בשירותי IT לעסקים:

פתרון בעיות בזמן קצר – תמיכה של שירותי IT לעסקים מצמצמת בצורה ניכרת את הזמן הנדרש לפתרון כל בעיה שיש לכם, כדי שההשפעה על העסק או על הלקוחות תהיה אפסית והם לא ירגישו בשום עיכוב או בעיה
שיפור ביעילות העסק – ספקים של שירותי IT מסוגלים להפוך פעולות שגרתיות בעבודה שלכם לאוטומטיות ולהכניס מגוון שיפורים וחידושים במערכת שיקלו את העבודה שלכם וייעלו תהליכים בעסק ואת העסק עצמו
שמירה על זמן הפעילות הרציפה של העסק – שירותי IT לעסקים מטמיעים במערכות שלכם מגוון תוכנות ופרוטוקולים להתמודדות עם אסונות כמו פריצות ותקיפות, שמטרתן להשבית את המערכות שלכם. הפתרונות שהחברה המספקת לכם שירותים תציע לכם כוללים שחזור מהיר של מידע והחזרת המערכות לפעילות באופן מיידי, כדי שהפעילות הרציפה של העסק שלכם לא תיפגע
גישה לטכנולוגיה מתקדמת – חברות המספקות שירות IT מתעדכנות באופן שוטף בטכנולוגיות החדישות ביותר, והן מספקות לכם אותן בקלות ובמהירות כדי שגם אתם תהיו בחזית העניינים
חיסכון במשאבים – שירותי IT מקצועיים מנהלים היטב את הקצאת המשאבים שלכם והניצול שלהם כמו שירותי ענן, פתרונות תוכנה חסכוניים ועוד, היוצרים בסופו של דבר סביבה נוחה ומתקדמת במחיר משתלם.

על הצורך בשירותי IT בארגון שלך

כל אדם וכל עסק המשתמשים במחשבים ובטכנולוגיה רלוונטית צריכים לדעת איך לתפעל אותה. זהו אינו עניין של מה בכך – לא סתם יש לזה קורסי הכשרה רבים וביקוש רב בעולם ההייטק. לא כל אדם ולא כל עסק יכולים להרשות לעצמם להשקיע זמן, כסף ומשאבים נוספים ללמידת הנושא, וכאן חברות המספקות שירותי IT (כמו יוניבו) נכנסות לתמונה – תנו לנו לעשות זאת בשבילכם, כדי שאתם תוכלו להתעסק בעניינים שאתם כן שולטים בהם בעסק, ואנחנו נתעסק עם הפיכת הסביבה הטכנולוגית שלכם לנוחה ויעילה מבלי שתצטרכו לדאוג לפתרון תקלות.

יוניבו ישראל כחברת IT

יוניבו ישראל היא אחת החברות המובילות בשוק לשירותי IT וגם לשירותי Help Desk במיקור חוץ. יש לנו צוות יוצא מן הכלל של מנהלי רשתות, טכנאים, מומחי תקשורת, מומחי אבטחה ועוד כל מיני מומחים בתפקידים מיוחדים שיספקו לכם רשת ביטחון בנושא הטכנולוגיות והמערכות שלכם. הצוות שלנו הוא בעל ידע רחב במגוון עניינים טכניים, וכמובן עם ניסיון עשיר בעבודה עם הארגונים הגדולים והמאובטחים ביותר בישראל. את השירות תקבלו בתדירות פגישות הנוחה לכם, בין שאתם רוצים לראות את הפנים שלנו פעמיים בשבוע או אפילו רק פעם בחודש, אך מוקד השירות שלנו תמיד זמין לפתור תקלות ועניינים בזמן אמת. מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להתחיל בתהליך האפיון ובהתאמה האישית של כל הפתרונות שאתם צריכים כדי לנהל את הצד הטכנולוגי של העסק שלכם בקלות ובראש שקט.

סיכום

אי אפשר להפריז בחשיבות של שירותי IT איכותיים, מקצועיים ויעילים להצלחת העסק שלכם. תנו למקצוענים לאפיין את הצרכים שלכם ולספק לכם מערכות מתקדמות ותמיכה מסביב לשעון כדי שהעבודה שלכם תהיה חלקה ויעילה – צרו קשר איתנו עוד היום כדי לקבל שירותי תמיכה המתאימים בדיוק לכם ולעסק שלכם.

הקומנדו של יוניבו – צוות IT מנצח לרשותכם מסביב לשעון

יוניבו מעמידה לרשותכם שירותי IT במיקור חוץ וכן אנשי Help-Desk במיקור חוץ. ניתן לקבל כל שירות בנפרד אבל לרוב זוהי חבילה אחת (מטבע הדברים). לרשותכם מנהלי רשתות, טכנאים, מומחי תקשורת, מומחי אבטחה ואנשי DBA (Database Admin).

כמו יחידת קומנדו, הצוות שלנו נבחר בקפידה, אחד אחד.מומחים בתחומם מהשורה הראשונה העוברים גם הכשרה מפרכת וגם חפיפה מאתגרת. אנו מגייסים אך ורק בוגרים מצטיינים של המכללות המובילות בארץ ללימודי IT ושירותי סיסטם.

חשוב לא פחות, ליוניבו צוות וורסטילי. כל אחד מהמומחים שלנו גם יודע לטפל רוחבית וגם מתמחה נקודתית בנושאים ספציפיים. מנצח על התזמורת הוא סמנכ”ל הטכנולוגיות שלנו, הנרי חזות. מרצה מוביל בתחום של מייקרוסופט ו-VMware ובעל ניסיון רב-שנים בתחום ה-IT בארגונים מהגדולים והמאובטחים בישראל (כולל אלתא, התעשייה האווירית, רפא”ל ועוד).

השירות ניתן הן בנוכחות איש המקצוע של יוניבו בארגון בתדירות שהותאמה (למשל, פעם-פעמיים בשבוע, אחת לשבועיים, אחת לחודש וכדומה), והן עם מוקד שירות בזמינות מרבית (אפילו בחירום). אנחנו מספקים את השירות במגוון תוכנות וחומרות:

 • השרתים שלנו: Exchange, 365, Azure, Vmware, Windows Servers.
 • גיבוי: Zetro, גיבוי ענן, Veeam, Commvault.
 • אבטחה וסייבר: Sentinel 1, MikroTik, FortiGate OneLogin, CheckPoint.
 • אחסון: FreeNass, Qnap, Dell, NetApp, IBM, HP.
 • התאוששות מאסון: אתרי DR המבוססים על רפליקציה של מערכות אחסון ותוכנה.

שירותי Help-Desk ו-IT במיקור חוץ ביוניבו מעניקים לכם בשורה התחתונה שקט. הרעיון הוא ברור. כשיש לכם אנשי מקצוע טובים אתם יכולים להתעסק בעבודה. חסל סדר עיכובים בגלל תקלות מחשוב שתוקעות אתכם ושיכולות לגרום לנזק אדיר ותסכול. יוניבו מציעה סל רחב ביותר של שירותי IT ו-Help-Desk במיקור חוץ.

מה אנחנו מספקים בשירותי הIT שלנו

 • תחזוקה שוטפת של המערכות בעסק/בארגון.
 • הכנסה או מחיקה (פרמוט) של תחנת קצה.
 • הוספת משתמשים, גריעת משתמשים.
 • מערכות ניטור.
 • בדיקות בקרה תקופתיות.
 • בדיקות שחזור.
 • עבודה תחת תקני ISO (אנחנו בעצמנו עומדים בתקני ISO).
 • התייעלות ארגונית ע”י מציאת פתרונות חומרה ותוכנה להתייעלות משמעותית בתפקוד השוטף.

תהליך העבודה – מהפגישה הראשונה לשירות השוטף

אנשי Help-Desk ו-IT במיקור חוץ ביוניבו עובדים לפי פרוטוקולים ומתודולוגיות שהורכבו מתוך ניסיון עתיר שנים. להלן שלבי התהליך המרכזיים בדרך:

 1. היכרות ואפיון – היכרות רחבה ומעמיקה עם צרכי ה-IT והסיסטם של הארגון. כולל סריקה מקיפה על העסק ובניית “תיק אתר” בכדי להתאים לכם שירותים בתפירה אישית.
 2. הגדרת הטכנולוגיות – הגדרת הטכנולוגיות הדרושות לכם מתוך ארגז הכלים העשיר שלנו וכן הגדרת נושאים רלבנטיים כמו גודל הצוות הדרוש, היקף שעות העבודה הצפוי, תהליכי ניהול שוטפים וכדומה.
 3. יישום – יישום מלוא הפתרונות הרלבנטיים שנבחרו תוך ביצוע עבודה בשקיפות מלאה כולל עדכונים בזמן אמת וסיכומים חודשיים.
 4. שירות שוטף, בקרה ופיקוח – שירות שוטף ומקצועי בהתאם לצרכים שלכם וכן ביצוע מעקב ובקרה באופן ייזום על ידי המומחים שלנו. קיום פגישות סטאטוס, דוחות ועוד.

לסיכום

יוניבו עובדת לפי חוזים חודשיים שנתפרים בדיוק (אבל בדיוק) לצרכים של הלקוח. לא יותר אבל חשוב מכך – לא פחות. הניסיון שלנו מאפשר לנו לנתח את הצרכים שלכם ולוודא שאתם מוקפים ומטופלים מא’ ועד ת’. רוצים לדעת עוד? דברו איתנו ונסביר בשמחה.