שירות סיסטם מנוהל: כל מה שצריך לדעת

שירות סיסטם עם יוניבו ישראל
UNIBO ישראל > מאמרים > שירות סיסטם מנוהל: כל מה שצריך לדעת

חברות רבות בשוק בוחרות לנהל את שירותי הסיסטם שלהן במיקור חוץ ולא לגייס עובדי חברה לתפקיד הזה. יש לכך סיבות רבות ואנו נמנה כמה מהן ממש כאן. ככל שבארגון יש מערכות מידע רבות יותר, כך יהיה צורך בשירות סיסטם רב ומסודר יותר. בואו להכיר את שיטת מיקור החוץ של שירות סיסטם, ואיך חברת יוניבו יכולה לספק לכם את הפתרונות שאתם צריכים בתחום.

מדוע צריך שירות סיסטם מנוהל היטב?

תפקיד הסיסטם הוא תפקיד חשוב ביותר – אם כלל התשתיות המחזיקות עליהן את מערכות המידע של הארגון לא יתוחזקו ויעבדו כמו שצריך, קריסת מערכות המידע היא רק עניין של זמן. שירות סיסטם הוא ליבת הארגון, המובל על ידי מנהלי מערכות המידע (מנמ”ר), ואם הוא אינו מנוהל כמו שצריך כל הארגון יסבול מתקלות במערכות המידע ומפגיעה בפעילות השוטפת.

 

למה כדאי לבחור בשירותי סיסטם במיקור חוץ?

על אף הקריטיות של התפקיד, ההמלצה היא לאייש תפקיד כזה במיקור חוץ ולא עם עובדי חברה כיוון שחברה חיצונית שתנהל את הסיסטם תהיה ממוקדת אך ורק במשימה הזו. עובד חברה תמיד יהיה תחת עומס של משימות שונות, ובדרך כלל יהיה עסוק ב”כיבוי שריפות” בלי יכולת לחשוב על פיתוח המערכות, שדרוגן ועדכונן. חברת שירותי סיסטם במיקור חוץ בנויה מצוות של אנשים המתמחים בנישות רלוונטיות שונות כמו תקשורת, מערכות הפעלה, חומרה, וירטואליזציה ועוד, ומשום שעולמות הסיסטם הם מורכבים מאוד כדאי להסתמך על חברה מקצועית שתספק לכם שירות מקיף ומקצועי.

הינה עוד כמה שיקולים העומדים לטובת בחירה בשירות סיסטם במיקור חוץ:

  • שירות מסביב לשעון – קשה למצוא זמן שבו אין תקלות הדורשות טיפול דחוף, ומנהלי סיסטם במיקור חוץ יהיו שם בשבילכם בכל רגע שתצטרכו. זה אומר שאתם לא צריכים להסתמך יותר על עובד אחד שעלול אולי לא להגיע לעבודה – מערכות הארגון שלכם ימשיכו לעבוד בכל עת כיוון שתמיד יהיה מי שיפתור את הבעיות. נתקלנו בעבר בארגון שהיה מושבת כולו במשך יום שלם כי עובד הסיסטם שלהם התאשפז במפתיע, ולאף אחד מעובדי החברה לא הייתה גישה למערכת ניהול הידע בגלל שרת שלא עלה
  • התעדכנות בטכנולוגיות ובשיטות העבודה החדשות ביותר – אנשי סיסטם בחברות לא תמיד נשלחים לקורסים מקצועיים ולכן נשארים מאחור מבחינת הידע בטכנולוגיות ובשיטות הקיימות. אנשי סיסטם בחברה למיקור חוץ מתעסקים אך ורק בנושא הזה, וחלק מעבודתם היא להתעדכן בכל מה שצריך לדעת ובשיפור הידע הקיים שלהם
  • פתרון קל מבחינת כוח אדם – אם עובד הסיסטם שלכם מחליט ביום בהיר אחד לעזוב, אין מי שיבטיח שהחפיפה של העובד החדש תעבור כמו שצריך. שירותי סיסטם מנוהלים נותנים למנהל מערכות המידע בארגון שקט, והחברה המנהלת אחראית לכוח אדם זמין ומקצועי בכל עת מבלי שאתם תצטרכו לגייס אותם בעצמכם או להכשיר אותם

אודות שירותי הסיסטם המנוהלים של חברת יוניבו והיתרונות שלהם

כאשר חברת יוניבו מאיישת תפקיד סיסטם בארגון היא תמיד תדאג שאנשי הסיסטם יעברו חפיפה המתאימה באופן אישי לארגון שלכם. אנו רואים חשיבות עליונה שהבחירה לתפקיד תהיה המתאימה ביותר, וחפיפה של כמה אנשים במקביל נותנת לנו אפשרות לראות מי הכי מתחבר ללקוחות השונים, מי אוהב את סוגי המערכות הנמצאות אצל הלקוח, ושתמיד יהיה מחליף לאיש הסיסטם הראשי המכיר את המערכות אם הוא לא נמצא.

כשאתם בוחרים בנו לנהל את הסיסטם שלכם, אתם נהנים משלל יתרונות חשובים:

  • ידע מקיף, מקצועי ועדכני – ביוניבו אנו מקפידים לרענן את הידע של אנשי הסיסטם כל הזמן בקורסים ובהעשרות. שמנו לב שבכל פעם שאנשי הסיסטם חוזרים מהקורסים האלו, הלקוחות שלנו מספרים על חידושים ושיפורים שנכנסו לארגון ושהם מרוצים מהם מאוד. באחד המקרים לדוגמה איש סיסטם שלנו סיים קורס בנושא מערכות לאימות דו שלבי, והחליט להחליף ללקוח מערכת שלמה של אימות דו שלבי שהייתה יקרה מאוד וגם מסורבלת מאוד למשתמשים. התוצאה הייתה עובדים מרוצים, מערכת קלה יותר להפעלה ולקוח מרוצה שחסך גם כסף ברישוי החודשי

 

  • ניהול ידע ותיק לקוח (אתר) מסודר – לא פעם הגענו לארגון שבו החלפנו איש סיסטם יחיד שהיה עובד חברה, ובמהלך החפיפה ראינו את הידע הרב שהעובד החזיק בראשו בלי תיעוד ובלי ניהול תיקי אתר. אם משהו היה קורה (חלילה) לאותו איש סיסטם הארגון היה אבוד, ובן לילה הוא היה מאבד מאות סיסמאות חשובות שאת חלקן אי אפשר לאפס, והיה נוצר מצב של צורך בהתקנה מחדש של מערכות מורכבות. הארגון היה מאבד ידע על שרתים שלמים, מהו תפקידם ומהו השימוש בהם. ביוניבו כלל אנשי הסיסטם מבינים את המשמעות של ניהול תיק אתר מסודר, ויש לנו מערכת מקצועית לניהול תיקים לכל הלקוחות. התיקים האלו מאובטחים, מוצפנים ורק לאנשי הצוות המנהלים אותם יש גישה אליהם כדי שתוכלו לקבל את השירות הכי טוב שיש

תפעול IT ותחזוקה שוטפת

אחרי שהבנתם את חשיבות הסיסטם בארגון, חשוב להבין שהארגון צריך מחלקת סיסטם חזקה. ביוניבו צוות הסיסטם שלנו הוא ותיק ובעל ניסיון של שנים בתחום הסיסטם, והוא ידאג לתחזוקה ולתפעול שוטפים של כלל מערכות הסיסטם בארגון. זה כולל עדכונים שוטפים של המערכת והטמעת שדרוגים שיקלו עליכם, יצירה ותפעול של שחזורים וגיבויים, ניהול הרשתות השונות, תפעול תחזוקה של חומרה, תוכנה ותוכניות ועוד.

 

שירות סיסטם מנוהל מקצה לקצה

יוניבו יודעת להעניק שירות סיסטם מנוהל מקצה לקצה, הכולל את כל היבטי הניהול של המערכות שלכם: התקנת חומרה ותוכנה, תחזוקה שוטפת, ניהול אבטחה, תמיכה טכנית, טיפול בתקלות בכל שלב בדרך ועוד. אנחנו כאן כדי להקל את עומס העבודה שלכם ולצמצם למינימום את ההתעסקות שלכם בעניינים הטכניים, כדי ששטף העבודה שלכם יהיה מיטבי ותוכלו להתעסק במשימות חשובות יותר לפיתוח המוצרים והשירותים שלכם.

שירות סיסטם מנוהל לחברות וארגונים

ניהול מערכות מחשוב רבות ומורכבות יכול להיות אתגר לא פשוט עבור חברות וארגונים. שירות סיסטם מנוהל של יוניבו מספק פתרון מקיף ומושלם לכל צורך, תוך התאמה אישית מלאה למערכות שאתם עובדים איתן ולצרכים המקצועיים והטכניים שלכם. אנחנו מספקים שירות ותמיכה במגוון סוגים של מערכות ובהיקפים שונים של חברות וארגונים, והניסיון הרב שלנו מאפשר לנו להתקדם עוד ולהבטיח שכל לקוח מקבל את השירות הכי טוב שיש.

לסיכום

שירות סיסטם מנוהל היטב הוא קריטי להצלחת הארגון ולשמירה על פעילות שוטפת ותקינה. עם שירות ניהול הסיסטם של יוניבו תוכלו ליהנות משקט נפשי, מחיסכון בעלויות, מיעילות מוגברת ומאבטחת מידע מקסימלית. מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להכיר אתכם ולספק לכם את פתרונות הסיסטם המתאימים ביותר לצרכים ולדרישות שלכם.

מתלבטים? המומחים של UNIBO כאן לשירותכם