קול סנטר

קול סנטר יוניבו
UNIBO ישראל > מאמרים > קול סנטר

עסקים המסתמכים על שיחות יוצאות ונכנסות ללקוחות, לספקים ולשותפים פוטנציאלים, בוודאי מכירים היטב את החשיבות הגדולה של מענה מקצועי ומהיר. כדי לייעל את המענה של עסקים אלו כדאי מאוד להכיר את הפתרון הטכנולוגי המתקדם והחכם ביותר היום – הקול סנטר. אם כך מהו בעצם קול סנטר, איך עובד השירות, מה היתרונות של הכלי הזה ולמה שווה להכיר בפרט את השירות של יוניבו ישראל? הינה כל מה שאתם צריכים לדעת. 

מה זה קול סנטר (call center)?

קול סנטר הוא תוכנת מחשב חכמה, שבעבר התייחסנו אליה בתור מרכזייה טלפונית לעסק. קול סנטר הוא למעשה מרכזייה חכמה ומתקדמת המציעה מגוון רחב ביותר של פיצ׳רים שהופכים את כל המשימות הטלפוניות להרבה יותר מהירות, אינטואיטיביות, יעילות ופשוטות. האפשרות המתקדמת ביותר היום היא מרכזייה שנמצאת בענן, כך שאפילו אין צורך בחומרה פיזית שנמצאת במקום העבודה, והכול יכול להתנהל בקלות דרך המחשבים בבית העסק. קול סנטר הוא כלי המאפשר לייעל את העבודה מאוד מצד אחד, ומצד שני משדרג את המיתוג של העסק וממצב אותו בתור עסק חכם ומתקדם מבחינה טכנולוגית. 

שירות קול סנטר

אם כך, מה בדיוק כולל השירות? ובכן, צריך להבין שמדובר בשירות מקיף שהוא גדול בהרבה מעוד סתם מרכזייה גנרית ופשוטה. קול סנטר מקצועי כולל הרבה מאוד פיצ׳רים מתקדמים וחשובים לרבות:

  • שיחה חוזרת: במקום שהלקוחות ימתינו למענה, הם יכולים להשאיר טלפון ולקבל שיחה חוזרת כשהנציג מתפנה. 
  • קישורים לווטסאפ או SMS: שליחת קישורים ללקוחות לביצוע פעולות באופן עצמאי. חוסך הרבה מאוד זמן ומאמץ ומוריד משימות מיותרות מהעובדים. 
  • ניתוב שיחות: שלוחות המאפשרות להגיע לגורמים הרלוונטיים. 
  • הרשאות: מערכת הזדהות למתקשרים, למשל על פי מספר תעודת זהות, מספר אשראי, קוד זיהוי אישי וכן הלאה. 

קול סנטר לעסקים

כאמור, לעסקים העובדים הרבה מול לקוחות בטלפון, זהו בלי ספק אחד הכלים הנוחים והמתקדמים. מעבר לפיצ׳רים שדיברנו עליהם כאן למעלה, חשוב גם לדבר על איכות השמע יוצאת הדופן, על המעבר החלק בין מכשירי קצה (בין אם מדובר בטלפונים במשרד או בסלולריים הפרטיים של העובדים), על האינטגרציה החלקה עם מערכות צד ג׳, על האפשרות להקלטת כל השיחות ולשמירת ההיסטוריה למטרות בקרה, שיפור השירות ועוד. בסופו של דבר מדובר בכלי טכנולוגי מתקדם, כזה שיכול לשנות מקצה לקצה את אופי הפעילות בעסקים ובארגונים. אם אתם מרגישים קושי וחוסר סדר בניהול השיחות, קול סנטר הוא אפשרות שאתם לחלוטין צריכים להכיר. 

מוקד טלפוני ברמה מקצועית

לא משנה אם מדובר בעסק המוכר מוצרים ללקוחות בטלפון או בעסק המתעסק בתמיכה טכנית ללקוחות – מקצועיות היא הדבר הבסיסי והחשוב ביותר שעסק צריך לספק. קול סנטר הוא כלי שלא רק מאפשר ליהנות מממשק נוח ויעיל יותר אל מול הלקוחות, אלא גם נותן את האופציה לשדר מקצועיות ורצינות. 

שירותי יוניבו למרכזיות ולקול סנטר

השירותים שחברת יוניבו ישראל מציעה לעסקים היום בתחום של מרכזיות ושל הקמת קול סנטר הוא השירות המקצועי והמתקדם ביותר. אפשר להתאים את כל הפיצ׳רים באופן אישי לעסק, והמחיר נקבע על פי מספר השלוחות הרצוי והתכונות שבהן תהיו מעוניינים. יוניבו תעזור לכם לאפיין את הצרכים שלכם במדויק ותוכל להציע לכם את הפתרון החכם והיעיל ביותר. עם הבחירה הזאת אתם יכולים להיות בטוחים שתיהנו מפתרון יציב, ברמת האבטחה הגבוהות ביותר וכמובן מתמיכה טכנית מלאה בכל זמן במקרה הצורך. 

לסיכום

לאחר שהכרנו את השירות של קול סנטר, כדאי לבדוק אם הכלי החכם הזה יכול לשדרג את הפעילות העסקית שלכם. אם אתם לא בטוחים ורוצים לדעת עוד על הנושא כמו על היתרונות של המערכת, על הפיצ׳רים הקיימים ועל העלויות, המומחים של יוניבו ישראל זמינים בשבילכם בכל שלב. 

מתלבטים? המומחים של UNIBO כאן לשירותכם