מיילים 365

UNIBO ישראל > השרותים שלנו > מיילים 365

תשכחו את כל מה שהכרתם לגבי דואר אלקטרוני והתקדמו עם יוניבו למערכות מיילים שיהפכו את העסק שלכם למכונה משומנת היטב. הקומנדו של המומחים שלנו יבחר לכם את המערכת הנכונה בהתאמה אישית, ילמד אתכם על תכונות ופיצ’רים שאתם אפילו לא יודעים שקיימים ויבטיח רציפות עסקית מוחלטת בדואר האלקטרוני העסקי

הדואר האלקטרוני עבר בשנים האחרונות מהפכה של ממש. גם מבחינת היכולות הטכנולוגיות וגם בהיבטים הנוגעים לאבטחת מידע ורציפות עסקית.

החוכמה בשירותי מחשוב היא לאתר מצד אחד את הצרכים של הארגון, ומצד שני את המענה המתאים להם של דואר אלקטרוני במחיר הטוב ביותר. כאן נכנסת יוניבו לתמונה עם ניסיון של כ-15 שנים בתחום והיכרות מקיפה הנושא.

יוניבו ישראל ואופיס 365

יוניבו בקיאה בכל המערכות של הדואר האלקטרוני הקיימות בשוק ברמת יכולות, יתרונות, תכונות וחסרונות. פתרונות הדואר האלקטרוני המרכזיים הם, למשל:

 • דואר אלקטרוני על בסיס ספקי הענן הגדולים (כמו Work Space של גוגל או מייקרוסופט 365). עננים ציבוריים בהם העסק מקבל למעשה שירות בסביבה המשותפת לארגונים רבים נוספים.
 • שרתי דואר פנימיים בארגון.
 • שרתי דואר פרטיים בחוות שרתים – שירותי דואר המסופקים במסגרת שירותי ענן.
 • שרת דואר פרטי שיכול להיות עם מערכת Exchange של מייקרוסופט הדומה מאד לשירותי Microsoft 365 בסביבה הפרטית.
 • מגוון תוכנות למתן שירותי דואר מסוגים שונים – חלקן מבוססות על מערכות הפעלה של לינוקס וחלקן בנויות ומאפשרות מאות אלפי דיוורים ומיילים ביום.

שימו לב. פתרון של שרת דואר הוא רק חלק קטן מעולם המייל. כל ארגון צריך גם פיצ’רים נוספים בפלטפורמת הדואר האלקטרוני.

דוגמה מוכרת לכך היא מערכת אנטי-ספאם לחסימת “דואר זבל” המשמשת – בין השאר – כהגנה נגד מתקפות סייבר. פתרון אנטי ספאם נכלל אמנם כחלק מחבילת המייל בספקיות הדואר הגדולות (כמו מייקרוסופט או גוגל), אך עולם הספאם התקדם מאד וכך גם הפתרונות כנגדו. בין השאר על ידי התרבות תוכנות צד ג’ שיודעות לספק מענה בכמה וכמה דרגות מעל ל”אנטי-ספאם” הבסיסי והסטנדרטי.

למה יוניבו?

יוניבו מציעה לכם פתרון של דואר אלקטרוני מותאם אישית לצורכי עסק בעבודה מוקפדת של מומחים בעלי ניסיון עשיר בעולם המיילים. אנו מאפיינים את הצרכים של הארגון בתחום המיילים באופן מלא ובונים מערכת שתבטיח פתרון לכל האתגרים והדרישות. למשל:

 • ארגון שצריך דיוור בהיקפים גדולים.
 • ארגון הנדרש לתנאים רגולטוריים קשוחים (כמו שליחת מידע רפואי רגיש).
 • ארגונים שמעצם טבעם מקבלים התקפות (כמו בנקים או חברות ביטוח).
 • ארגונים שעובדים מול מיליוני ואף עשרות מיליוני נמנעים.
 • ארגונים שמקבלים כמויות גדולות של דואר נכנס ויש למצוא לכך פתרון יעיל.

הגדרת מערכת מיילים ברמה גבוהה

הגדרת מערכת מיילים היא איננה עניין של מה בכך. חשוב מאד לוודא שההגדרה של מכלול המערכת נעשה באופן מוקפד. דוגמה “קלאסית” היא הצורך לוודא ששרתי הארגון לא יזוהו כשרתים “לא מהימנים” שההודעות שיצאו מהן מהם ינחתו בתיבות ספאם.

יוניבו יודעת לבצע ולשמר את ההגדרות הללו ברמה הגבוהה ביותר ומדובר בעניין קריטי במיוחד עבור ארגונים ששולחים מיילים בהיקפים גדולים.

מיותר לציין כי הגדרת שרת הארגון כשרת “ספאם” תסב נזק רב שכן הנמנעים עלולים שלא לקבל את ההודעות היוצאות. כמובן שלא עוסקים כאן רק בהודעות שיווקיות אלא גם בהצעות מחיר, נושאים משפטיים, פניות לקוחות, גבייה ועוד.

ההתקנה וההטמעה דורשות פעמים רבות העברה של העסק ממערכת דואר ישנה למערכת דואר חדשה. כולל העברת כל היסטוריית המיילים וביצוע הגדרות מבלי לפגוע ברציפות העסקית. בנוסף השירות כולל גם תמיכה והתאמה אישית לשיפור הפעילות השוטפת במייל. לדוגמה:

 1. הקמת/סגירת תיבות דואר.
 2. התקנת תיבות בתחנות קצה (טלפונים סלולריים, מחשבים ניידים).
 3. הגדרת חוקים בתוך המערכות הדואר: למשל, חסימת נמנעים מסוימים, הפניות מיילים לעובדים, קבוצות ואנשי קשר, עזרה בניהול יומנים, ועוד תכונות רבות שקיימות במערכות המייל והלקוח אפילו לא יודע על קיומן.
 4. התממשקות עם תוכנות צד ג’ כמו ווטסאפ, סלאק, ג’ירה, מאנדיי ועוד.

בשורה התחתונה, מערכת דואר אלקטרוני משומנת היטב משפרת באופן מהותי את הפעילות של העסק והרציפות העסקית. רוצים לדעת עוד? דברו איתנו ונסביר לכם כיצד.