אנטי וירוס

UNIBO ישראל > השרותים שלנו > אנטי וירוס

אל תגידו “לי זה לא יקרה” כי זה יקרה. יוניבו מספקת לכם אנטי-וירוס מתקדם ואיכותי שלא מכביד על הפעילות העסקית ומאפשר הגנה בסטנדרטים בלתי מתפשרים כנגד כל אירוע סייבר

בואו נתחיל מההתחלה. אם הגעתם לכאן אחרי שסבלתם מפריצה או תקיפה זדונית כנראה שלא צריך להסביר לכם למה אתם חייבים (אבל חייבים) אנטי וירוס איכותי ומתוחכם כמו שתמצאו אצלנו.

אם (תודה לאל) עדיין לא נפלתם קורבן לתקיפה חשוב שתדעו שאסור לכם לנוח על זרי הדפנה. השאלה היא לא “למה?” ואפילו לא “מתי” (כי זה רק עניין של זמן). השאלה היא “כמה?”. כמה תעלה התקיפה שתבוא ואל תגידו “לי זה לא יקרה?” (כי זה יקרה).

הכינו את עצמכם עם אנטי-וירוס לפני שאתם צריכים להתמודד עם תקיפה על כל ההשלכות שלה מבחינת שחזורים, הפסד מידע, פגיעה במוניטין, פגיעה בלקוחות/בעובדים/בספקים וכו’. הגנו על העסק שלכם לפני שנאלצתם לרכוש ביטקוין בשביל לשלם כופר ולפני שהמידע שלכם פורסם ברשת חשוף לעיני כל.

אנטי וירוס – הדור הבא

עולם האנטי-וירוס השתנה לבלי היכר בשנים האחרונות. בעבר, תוכנות אנטי-וירוס היו חוסמות רק וירוסים מוכרים. ברמת ההסבר הפשוט, המשתמשים הראשונים הותקפו ולאחר מכן מפתחי תוכנות האבטחה זיהו את הקוד (“החתימה הדיגיטלית”) של הווירוס ויצרו כנגדו הגנה.

היום אנחנו מדברים על דור אחר שבו תוכנות אנטי-וירוס שגם מזהות את החתימות הדיגיטליות המוכרות וגם – חשוב מכך – יודעות באמצעות בינה מלאכותית וטכנולוגיית למידת מכונה לאתר וירוסים חדשים לגמרי. דהיינו, לעצור את ההתקפה גם כשהתוכנה הזדונית יוצאת לדרך בפעם הראשונה.

שימו לב שגם ההאקרים התקדמו ולעתים קרובות הם יוצרים מוטציה (ורייאנט, אם תרצו) של הוירוס שתקף לאחר שחתימתו הדיגיטלית המקורית זוהתה על ידי האבטחה (כן, ממש כמו קורונה).

הכירו את סנטינל 1 – אנטי וירוס המתקדם בעולם

השירותים שלנו ביוניבו מביאים לכם את המילה האחרונה בתחום – תוכנת סנטינל וואן (Sentinel-1). מוצר שבחרנו בו לאור הניסיון העצום שלנו ושאנחנו יודעים שהוא מספק פתרון הוליסטי וחכם לכל עסק. לא רק אנחנו, אגב. מאחורי התוכנה עומדת חברה ישראלית שנסחרת בבורסה האמריקאית ומשרתת את הארגונים הכי חשובים ומאובטחים בתבל כולל בנקים, חברות תשתיות לאומיות, בתי השקעות, חברות ביטוח ועוד.

כדאי לדעת שהתוכנה לא “תוקעת את המחשב” כמו שמאפיין לא מעט תוכנות אנטי-וירוס סטנדרטיות. בקיצור, לא תרגישו בה.

אחרי שהבנו שתקיפת סייבר היא לא שאלה של “מתי” אלא של “כמה תשלמו עליה”, הגיע הזמן להכיר לכם בקצרה את סנטינל וואן שמאפשרת במהירות רבה לייצר שכבת אבטחת מידע מצוינת בסטנדרטים הגבוהים בתחום.

איך זה עובד? תוכנות אנטי-וירוס מתקדמות כמו סנטינל וואן יודעות לזהות גם את הוירוסים המוכרים וגם את החדשים שטרם אותרו. סנטינל וואן היא תוכנת EDR שאוספת כל הזמן נתונים מתחנות הקצה ומזהה התקפות מתוחכמות בעזרת אלגוריתם של בינה מלאכותית וטכנולוגיית למידת מכונה. כך גם התוכנה מספקת מענה של XDR כאשר יש דרישה לכך מצד תקני ISO או הוראות רגולציה.

יתרה מזו, כשאנחנו מדברים על סנטינל וואן אנחנו מדברים על תוכנה שמאתרת “פעילות חריגה” ומיד מבצעת “הקלטה” שמאפשרת חזרה לתמונת המצב הבריאה של המחשב רגע לפני. ההגנה על תחנות קצה היא בארבעה מישורים:

  • הגנה – בינה מלאכותית וטכנולוגיית למידת מכונה ברמה הגבוהה ביותר אשר אינה דורשת סקירות חוזרות או עדכנים.
  • פשטות – הגנה על תחנות קצה כולל זיהוי ושחזור נקודת קצה וכן מערכת מתקדמת למניעת חדירות אשר מבוססת על פלטפורמה אחת לניטור שלמות הקבצים.
  • אוטומציה – בידוד אוטומטי של מכשירים נגועים.
  • שחזור – שחזור קבצים במקרה של מתקפת כופר באופן אוטומטי.

כמה עולה אנטי וירוס?

אחד מהיתרונות הגדולים של סנטינל-1 הוא שהעלות היא בסך הכל בשיעור של כמה דולרים לתחנת קצה לחודש. זהו אחד מהמקרים המיוחדים האלה שבהם אין שום פרופורציה בין העלות השוטפת של הפתרון לבין הנזק הכלכלי העצום שעלול להיגרם בלעדיו.

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו ונסביר בשמחה. אנחנו מציעים אנטי וירוס לעסקים עם 10 תחנות קצה ומעלה. עבודת ההכנה וההטמעה היא פשוטה וב-99% מהמקרים נעשית מרחוק.