למה שולחן עבודה בענן?

אנחנו חשבנו על 6 סיבות (לפחות)…

בכל זמן, מכל מקום, מכל מכשיר

מחוץ למשרד? תביאו את המשרד אליכם! גישה ישירה וללא הגבלה לסביבת העבודה הפרטית והמוכרת. ניתן להתחבר באופן אוטומטי לכל היישומים, מדפסות, מסמכים ונתונים, 24/7, 365 ימים בשנה, מכל מכשיר עם דפדפן, גם אם אתם באמצע טיפוס על הקילימנג'רו (כבר קרה לנו).

חיסכון בהוצאות

חיסכון אדיר בעלויות רכישה ותחזוקה של שרתים, אחסון, חומרה, תוכנה, רשיונות ועדכונים. קבלו מאיתנו אחריות עבור תפעול ותחזוקה שוטפת של מערכות האינטרנט בעסק שלכם, עם שליטה מלאה מרחוק, טיפול בתקלות אונליין, וללא צורך באנשי מחשוב במשרד!

שקט נפשי

תשתיות המחשוב שלנו מתוחזקות ומנוטרות 24 שעות ביממה באופן קבוע, על ידי צוות מומחים בחוות שרתים גדולות וחדישות בארץ. לקוחותינו נהנים מחווית שימוש נטולת תקלות, בזכות חשמל יציב, קו תקשורת יציב בעל רוחב פס גדול, קירור ואבטחה 24/7. בקיצור, אתם תשנו טוב יותר בלילה.

גיבוי, שרידות והמשכיות

הנתונים שלכם מאוחסנים באופן מאובטח, הם מוצפנים, מוגנים ומגובים באופן יומיומי. במקרה של אסון, פריצה או ״רק״ נפילת קו – שולחן העבודה הוירטואלי שלכם ימשיך להיות נגיש באמצעות כל חיבור אינטרנט. פשוט מתחברים וממשיכים לעבוד מאותה נקודה בה עצרתם. דה שואו מאסט גו און.

שיתוף קבצים מאובטח

העובדים שלכם יכולים לשתף קבצים בתוך הרשת הוירטואלית באמצעות כונן משותף, ללא תלות במיקום הגיאוגרפי שלהם! שיתוף קבצים בסביבה פרטית ומאובטחת בענן נחשב מוגן, נוח ובטוח יותר משימוש בדואר אלקטרוני רגיל.

שלמו לפי כמה שהשתמשתם

שחררו את עצמכם מהתלבטויות וניסיונות לחשב את עוצמת השרתים או את כמות המשתמשים העתידיים. השירות שלנו הוא דינאמי ומאפשר הוספה והסרה של משתמשים בהתאם לצרכי הארגון. התשלום החודשי הוא בהתאם לכמות המשתמשים. פייר? פייר.

אתם אנשים של הפרטים הקטנים?

בדיוק בשביל זה הכנו לכם קובץ מסודר עם כל מה שצריך לדעת עלינו. תראו לבוס שלכם.

FAQ's

בטח יש לכם כמה שאלות.
הנה כמה תשובות שיעשו לכם סדר:

תפריט